Ohlášky

Na 100 delegátů z různých organizací věnujících se mladým se sejde od čtvrtku 23. do neděle 26. února 2017 v Olomouci na FÓRU MLÁDEŽE, na kterém budou diskutovat s biskupy o svém pohledu na církev, o svých přáních a nabídkách. Všechny vás zveme ke společnému slavení mší svatých, které jsou součátí fóra

 v pátek 24.2. v 19,00 v kostele sv. Mořice hl. celebrantem kardinál Dominik Duka

v sobotu 25.2. v 18,30 v kostele Panny Marie Sněžné celebruje Mons. Josef Kajnek

V neděli 26.2. v 10,00 v katedrále celebruje arcibiskup Jan Graubner; po této mši svaté budou prezentovány i závěry celého Fóra mládeže.

VŠECHNY ZVEME NA SPOLEČENSKÝ VEČER naší farnosti a 8. skautského střediska, který se bude konat 24. února 2017 od 19,00 hodin v Domě armády na Třídě 1. máje v Olomouci. Prosíme vás o dary do tomboly, které můžete nosit do sakristie katedrály. Děkujeme.

Centrum materiální pomoci má bezplatný šatník pro lidi bez domova, kde si klienti mohou jednou za 2 měsíce vyzvednout zdarma oblečení a obuv. V ŠATNÍKU JE AKUTNÍ NEDOSTATEK PÁNSKÝCH ZIMNÍCH BOT, ZVLÁŠTĚ VELKÝCH ČÍSEL. Vyhlašujeme proto SBÍRKU PÁNSKÝCH ZIMNÍCH BOT A BUND PRO LIDI BEZ DOMOVA. Výše uvedené věci prosím noste od pondělí do čtvrteku mezi 12-tou a 17-tou hodinou přímo na Wurmovu ulici č. 11 do Prodejny u Samaritána. Kontakt: mobilní telefon: +420 603 151 586, email: cmp@olomouc.charita.cz nebo webových stránkách: http://www.olomouc.charita.cz/prodejna-u-samaritana/

Do úterý 28. února 2017 nabízí KARMELITÁNSKÉ NAKLADATELSTVÍ 50% SLEVU NA 50 KNIŽNÍCH TITULŮ. Akce platí do vyprodání zásob ve všech karmelitánských knihkupectvích a na e-shopu: ikarmel.cz .

Metropolitní kapitula u svatého Václava v Olomouci přijme do pracovního poměru pracovníka na obsazení místa ÚDRŽBÁŘ. Nástup od 04/2017 nebo po domluvě i dříve. Podrobné informace najdete na nástěnce v předsíni katedrály nebo na tomto webu pod heslem: Nabídka práce.

women who like to cheat infidelity in marriage open
abortion pill procedure video open abortion pill indiana